O nás

Mgr. Marie Boldišová

Poskytujeme kompletní vedení daňové evidence, účetnictví, a mzdové agendy, servis obchodněprávního, daňového a finančního poradenství , daňové optimalizace. Technické provedení je zajišťováno osobně, elektronicky, online i poštou a to podle požadavků klienta.

“Svěřte nám své účetnictví do správy a Vy se věnujte svému podnikání.”

Účetnictví zpracováváme měsíčně a vždy do 25. dne následujícího měsíce jsou Vám k dispozici výsledky hospodaření, které jsme schopny zpracovat u účetnictví dle provozů. To znamená , že na jednom středisku si určíte provozy a kromě celkového výsledku Vám dodáme i náklady jednotlivých středisek. Toto je užitečné v případě porovnání hrubé meziměsíční spotřeby jednotlivých provozů.

U firem s historií zabezpečujeme účetnictví revizí předešlých období a v případě kontrol FÚ tím předcházíme eventuálně vzniklým penalizovaným nedostatků.

Již 16 let podporujeme UNICEF

Řekli o nás

“Se službami MOJE ÚČETNÍ jsem již několik let velmi spokojený a musím napsat, že jen doufám v co nejdelší možnou spolupráci. Díky naprosté profesionalitě a lidskému přístupu si mě paní Boldišová naprosto získala. Navíc její přehled je velmi perfekcionalistický a aktuální. Věřte (a s troškou obavy, aby zbyl čas i na mě) mohu jen doporučit.”
Michal Zapoměl #bojovnikzavlasykrasnejsi

S námi jsou daně legrace.

Služby probíhají na základě smlouvy o vedení účetnictví, kterou se zavazujeme k převzetí odpovědnosti za způsobené škody a z toho vyplývající sankce. Pro tyto účely jsou naše služby pojištěny u ČSOB pojišťovny a.s. na výši škody až do 500 tis Kč. Zaručujeme diskrétnost a mlčenlivost ke třetím osobám.

Cena plnění je stanovována měsíčním pevným paušálem. Nad rámec měsíčního paušálu je hrazena pouze účetní závěrka a daňová přiznání, které lze zpracovat až do termínu odkladů tj. 30. června. Měsíční smluvní cena se pohybuje u daňové evidence dle množství zpracovávaných dokladů v rozmezí od 1 000 ,- Kč u účetnictví od 3500,- Kč . Ceny služeb mimo rámec paušálu jsou smluvní.

Ročně zpracováváme kolem 70-ti daňových přiznání našich klientů , což zaručuje širokou praxi a znalost daňové problematiky. Zúčastňujeme se školení a seminářů pořádaných Komorou daňových poradců ČR , společností VOX a dalšími školícími firmami působícími v našem regionu.

K dispozici jsme vám každý pracovní den na telefonech i osobně od 9.00 do 15.00 hodin mimo pátek. V tento den od 9.00 do 12.00 hodin.

image

Profesionální vedení
účetnictví

Nabízíme komplexní vedení účetnictví a ekonomické služby

  • vedení účetnictví (podvojné účetnictví)
  • vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví)
  • vedení personální a mzdové agendy
  • rekonstrukci účetnictví / daňové evidence
  • zpracování daňových přiznání
  • zastupování na úřadech

Nabízíme individuální přístup, profesionální jednání a jistotu ve formě pojištění profesní odpovědnosti.

Kontaktujte nás!