ÚČETNICTVÍ A DAŇE V KARLOVÝCH VARECH

Jmenuji se Mgr. Marie Boldišová a specializuji se na komplexní daňovou správu, účetnictví a mzdovou agendu.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mzdové agendy

S námi budete mít jistotu správného výpočtu mezd, daní i zdravotního a sociálního pojištění. Díky nám ušetříte čas a zjednodušíte si vlastní administrativu.

Ekonomické poradenství - komplexní analýza vašeho podnikání

Díky nám získáte cenný vhled a nástroje pro efektivní řízení vaší firmy. Spolehněte se na naše zkušenosti a rady pro dosažení dlouhodobého finančního úspěchu.

Svěřte nám své účetnictví a věnujte se vlastnímu podnikání

Specializujeme se na komplexní daňovou správu, účetnictví a mzdovou agendu, a to již téměř 30 let. Dále poskytujeme služby v oblasti obchodně-právního, daňového a finančního poradenství a také se zaměřujeme na daňovou optimalizaci.

Chrome
Profesionální služby

Účetnictví & daně

S námi se můžete spolehnout na přesné a aktuální účetní výkazy i daňová přiznání. Zajistíme, že vaše daňové povinnosti budou dodrženy v souladu se všemi předpisy. Díky nám budete mít více času a energie věnovat se vlastnímu podnikání a rozvoji vaší společnosti. S důvěrou nám svěřte své účetnictví a daně.

Získejte mzdovou jistotu

Mzdová agenda

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mzdové agendy. S námi budete mít jistotu správného a včasného výpočtu mezd, daní i zdravotního a sociálního pojištění. Díky našim službám si ušetříte čas a zjednodušíte si vlastní administrativu, abyste se mohli plně soustředit na růst a rozvoj vašeho podnikání.

Komplexní analýza vašeho podnikání

Ekonomické poradenství

Získejte přesné doporučení pro zlepšení výkonnosti a ziskovosti. Naše poradenství se zaměřuje na oblasti jako cash flow management, rozpočtování a strategické plánování. Díky nám získáte cenný vhled a nástroje pro efektivní řízení vaší firmy. Spolehněte se na naše zkušenosti a rady pro dosažení dlouhodobého finančního úspěchu.

Existuje několik důvodů, proč spolupracovat s MOJEÚČETNÍ.cz

Zkušenosti a profesionalita

Máme dlouholeté a odborné zkušenosti, pravidelně se v našem oboru vzděláváme.

Poskytujeme komplexní služby

Od zpracování účetnictví, přes mzdovou agendu až po ekonomické poradenství.

Individuální přístup

Můžete se spolehnout na osobní a profesionální přístup z naší strany.

Proč s námi spolupracovat?

Zastupování před úřady

Zastoupíme vás při jednání se všemi úřady, žádné téma není pro nás překážkou.

Adekvátní pojištění odpovědnosti

Pro případ faktického selhání máme sjednáné adekvátní pojištění odpovědnosti.

Desítky spokojených klientů

Máme desítky spokojených klientů, o které se staráme skutečně dlouhodobě.

Proč s námi spolupracovat?

Spolupráce mezi námi a klientem je jedinečná a individuální. Hledáme optimální přístup, který vyhovuje oběma stranám. Setkáváme se s klienty pravidelně, ať už týdně, měsíčně nebo jednou ročně. Respektujeme vaše preference, abychom nezabírali váš cenný čas. Cílem je efektivní spolupráce, která přináší maximální výsledky a uspokojení pro obě strany.

Přijímání dokladů probíhá pravidelně dle individuální dohody. Poskytujeme různé možnosti odesílání dokumentů, včetně elektronického, kurýrního, poštovního nebo osobního předání. Můžete tak zvolit způsob, který vyhovuje vašim potřebám a časovým možnostem. Snažíme se, aby proces předávání podkladů byl pohodlný a přizpůsobený vašemu pracovnímu stylu.

Ručíme za kvalitu naší práce. V případě potřeby vás můžeme zastoupit při kontrole. Pokud raději jednáte sami, připravíme vám potřebné podklady a poskytneme instrukce. Nicméně důležitým faktem je to, že za správnost poskytnutých dokladů, informací a instrukcí, které jsou námi zpracovány, zodpovídá v první řadě podnikatel samotný.

Jaké konkrétní služby nabízíme?

Pravidelné zpracování dokladů

Vyhotovení individuálních přehledů

Zpracování DPH a KH

Zpracování ostatních daní

Účetní poradenství

Příprava podkladů ke kontrolám

Zastupování na úřadech

Kompletní zpracování mezd

Evidence zaměstanců / pojištění

Výplatní pásky

Evidenční a mzdové listy

Roční vyúčtování pro zaměstnance

Hodnocení od našich spokojených klientů

Se službami MOJE ÚČETNÍ jsem již několik let velmi spokojený a musím napsat, že jen doufám v co nejdelší možnou spolupráci. Díky naprosté profesionalitě a lidskému přístupu si mě paní Boldišová naprosto získala. Navíc její přehled je velmi perfekcionalistický a aktuální. Věřte (a s troškou obavy, aby zbyl čas i na mě) mohu jen doporučit.

Michal Zapoměl

#bojovnikzavlasykrasnejsi

Spolupracujeme s kanceláří paní Boldišové a v rámci naší společnosti využíváme ekonomické a daňové poradenství. Jsme spokojeni a doporučujeme služby této účetní kanceláře.

Gustav Klimt

PragueZones s.r.o., Praha

Profesionalita a rychlé jednání. Vždy perfektní nastavení nejefektivnějších řešení. Paní Boldišová je osoba na svém místě. Velmi mi pomohla s kalkulacemi a výrobou cen. Děkuji a doufám ve spolupráci i do dalších let.

Kateřina Štenglová

This by Michal Zapoměl, Praha

Velká pomoc a cenné rady. Využívám vedení daňové evidence a zpracování DPH. Hodnotím lidský přístup a pochopení pro mé pracovní vytížení.

Lubomír Šteffek

Autolakovna Nanes, Beroun

Jednou za rok pošlu doklady mailem a jen uhradím daň, jsem velmi spokojená a bez starostí. Když potřebuji poradit během roku, vždy je mi paní účetní k dispozici.

Eva Prokopová

podnikatelka

Spolupráci s paní Boldišovou doporučujeme. V rámci naší společnosti využíváme vedení účetnictví, mzdovou agendu a služby spojené s dotační problematikou. Jsme velmi spokojeni.

Jiří Pastucha

Penzion Magdaléna, Doubrava u Aše

S paní Boldišovou v rámci účetního a daňového poradenství spolupracuji přes 5 let a jsem velmi spokojená s odbornou péčí i s vstřícným osobním přístupem.

MUDr. Růžena Möstlová

Soukromá zubní ordinace, Karlovy Vary

Spolupráci s kanceláří paní Boldišové doporučujeme, využíváme služeb vedení účetnictví, daňové poradenství a mzdovou agendu.

MUDr. Jana Klímová

RHB Chodov s.r.o., Chodov

Spolupracujeme s paní Boldišovou přes deset let a jsme opravdu spokojeni. Využíváme vedení účetnictví, mzdovou agendu a daňové služby a při kontrolách úřadů jsme uspěli bezchybně.

Milan Tůma

Auto Uni, Praha